Ankara ve Ulaşım Bilgileri

Vadiler ile yarılmış ve volkanik dağları ile çevrelenmiş koyu sarı orta Anadolu platosu Türkiye’nin kalbini oluşturur ve bir medeniyet beşiğidir. Ankara cok sayıda tarihi medeniyyetlerin beşiği durumundadır; yontma taş çağından Keltler’e ve 19. yüzyılda modern Türkiye’nin kurulmasına uzanan zengin bir tarihe sahiptir: Milattan önce 8. yüzyıla uzanan ve cok eski tarihtenbugüne kadar gelen yerleşim yerleri Çatalhöyük’te gün ışığına çıkarılmış ve Ankara şehrinin Milattan sonra 400 yüzyılda Roma İmparatorlarının yazlık başkenti olduğu belirlenmiştir. Ankara, Türkiye’nin en canlı en hareketli en zengin metropollerinden birisi olma yolunda olup, protokolün kalbinin attığı noktadadır. mesafeler kısa ve trafik görece rahattır.

Ankara’ nın tebessüm şehri pursaklar da yer alan hotelimiz, Esenboğa havalimanına 5 dk mesafede yer almakta olup, tüm misafirlerimize evlerinin ortamında konfor ve şıklık, havalimanı misafirlerine ise konfor ve şıklığın yanı sıra, ulaşım kolaylığı da sunmaktadır. Ankara merkeze 20 dk. Mesafede olup tüm kurum ve kuruluşlara yakınlık ve ulaşım kolaylığı sunmaktadır. Misafirlerimiz otelimizin protokol yoluüzerinde olması sebebi ile, önünde ki otoyoldan trafiğe takılmadan kesintisiz sürüş kolaylığına sahiptirler.

Esenboğa Havalimanı - Şehir Merkezi bağlantıları: Esenboğa Havalimanı-Şehir Merkezi arası ulaşımı Havaş ile sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine ulaşım Havaş ile 35 dakika sürmektedir. Şehir merkezinden taksi ile otele ulaşım 20 dakika sürmektedir.

Resim
Saray Osmangazi, Saray Osmangazi Mah, Özal Bulvarı No:124, 06145 Pursaklar/Ankara
0312 328 42 38
info@hattonsuites.com
www.hattonsuites.com ©
X