Kategoriler

Hakkımızda

Resim

HATTON SUİTES HOTEL ESENBOĞA

01 Kasım 2020 tarihinden bu yana hizmet vermekte olan Hatton Suites Hotel Esenboğa, 10 kat, 40 oda kapasiteli, 1+1 şık ve konforlu suitlerden oluşmakta olup, evinizin rahatlığında butik konforu sunmaktadır. standart suite (45 m2) ve Family suit (55 m2) olmak üzere iki ayrı oda tipimiz mevcuttur. Her oda da 1 adet oturma gurubu yer almaktadır. Odalarımız Odalarımızın tamamı geniş balkon ve teraslara sahip olup, şehir manzaralıdır. Ayrıca; 15 gün ve üzeri konaklama yapacak misafirlerimiz için, 1+1 mutfaklı suit seçeneğimiz de yer almaktadır. Bu oda tipinden hotelimizde 4 adet bulunmaktadır.Bu odalar Ankastreleri dahil tüm mutfak donanımına sahiptir.

Başkent Ankara’nın, tamamı 1+1 suitlerden oluşan tek oteli olma özelliğini taşımaktadır. Şıklığı ve konforu bir arada sunmanın ayrıcalığını, siz değerli misafirlerine evinizin konforunda yaşatmaktadır. Hotelimiz, profesyonel konaklama anlayışını, güler yüzlü personeli, kaliteli hizmet ve misafir memnuniyetini ve önce hizmet politikasını ön planda tutarak yola çıkmıştır. Tüm odalarımızda, Oturma gurubu, çalışma masası, emanet kasası, minibar, buklet malzemeleri, havlu takımları, saç kurutma makinası, çamaşır torbası,Çay, kahve ve kettle set-up’ı ve bir adet su ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmuştur. Ayrıca; 15 gün ve üzeri konaklama yapacak misafirlerimiz için, 1+1 mutfaklı suit seçeneğimiz de yer almaktadır. Bu oda tipinden hotelimizde 4 adet bulunmaktadır.

Bu odalar Ankastreleri dahil tüm mutfak donanımına sahiptir. Hotelimiz açık ve kapalı olmak üzere toplam 100 araç kapasiteli otopark’a 40 kişilik kahvaltı salonuna sahiptir. 100 kişilik şık restaurantımız ise 2021 Mart ayında hizmete girecektir. Hatton Suites Hotel Esenboğa , Ankara merkeze 12 km, Esenboğa Hava limanına 2 km. Alışveriş merkezleri ve restaurantlara yürüme mesafesinde, Pursaklar merkeze ise sadece 1 km. uzaklıkta yer almaktadır. Hatton Suites Hotel Esenboğa, siz değerli misafirlerimize, günün yorgunluğunu ve işinizin stresini atabilmeniz adına gereken özen ve hassasiyeti üst seviyede sunmaktadır.

 

Saray Osmangazi, Saray Osmangazi Mah, Özal Bulvarı No:124, 06145 Pursaklar/Ankara
0312 328 42 38
info@hattonsuites.com
www.hattonsuites.com ©
X